Festival Přeštěnice, který se koná 11.7.2013 – 13.7.2013 v malebném prostředí lesů a luk přichystal pro návštěvníky letošního ročníku řadu příjemných překvapení!
Tentokrát už na čtyřech pódiích se vystřídají nejen kapely z tuzemské špičky, skvělí zahraniční hosté, ale řada mladých talentů a kapel. Novinkou je divadelní stan, Dirt Jam BMX,, tak čtvrteční Warm UP přímo v areálu festivalu.
Již druhým rokem své síly s pořadateli spojil magazín HelpMusic a projekt Helpband, a pro letošní ročník i soutěž Skutečná liga, ti svými talenty rozšíří a zpestří program festivalu.
Na druhé tkzv. HELPMUSIC stage dostanou prostor mladé, talentované kapely, ale i ostřílené kapely festivalových pódií jako jsou Prago Union, Imodium, Rybičky 48, Airfare nebo Medvěd 009!
„Festival v Přeštěnicích navštěvuji každým rokem a nabídka podílet se na plánování programu se neodmítá. Prostoru pro mladé kapely není nikdy dost a tohle je příležitost jak ukázat návštěvníkům, že si své místo na slunci zaslouží,“ řekla šéfredaktorka magazínu Martina Jablanovská.
Proti zajímavému programu festivalu, který už teď nabízí tradiční a oblíbené festivalové kapely, jako je David Koller, Wohnout, UDG, a další, poskytne HelpMusic návštěvníkům kapely a interprety z jiných oblastí a žánrů, aby doplnil barevné spektrum programu.
Podrobný program bude k dispozici na
www.prestenice.cz
Dodala: Martina Jablanovská
Chovancová, Michaela. 2013. FESTIVAL v Přeštěnicích připravil spousty změn!.
Vychytané.cz. [Online] 3. 7. 2013. [Citace: 2. 5. 2025.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6760. ISSN 1802-2677.
link na článek:
http://clanky.vychytane.cz/FESTIVAL-v-Prestenicich-pripravil-spousty-zmen!
Rozhodně vychytané akce, které byste si neměli nechat ujít..
st 07.05.2025
(Uherské Hradiště, Uherské Hradiště)