Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Do Prahy přijedou Kavinsky či Yann Destal z Modjo

Co vás jako první napadne, když se řekne pařížský noční život? Ikonické elegantní kluby, okouzlující hudba, chic společnost a glamour. Pražský klub SaSaZu se na dva večery stane malou Paříží – a přesně tohle v něm ožije díky umělcům jako Yann Destal (Modjo), The Supermen Lovers anebo Kavinsky. The French Touch Odyssey jako oslava výsostně francouzského žánru, v němž se potkávají opojné disco a houseové beaty.
Přidat na Facebook
Pod hlavičkou Parisian Nights se 17. října 2024 se bok po boku představí dvojice Yann Destal (autor hitu Lady a jedna polovina dvojice Modjo) a producent Dax Riders, s DJ setem vystoupí Benjamin Diamond – člen Stardust a autor legendárního tracku Music Sounds Better with You. Celou akci zahájí přední tribute kapela Daft Funk a do finále vše dovede The Supermen Lovers. Čekejte nezapomenutelný večer plný ikonické hudby a francouzského lesku.


V sobotu 19. října 2024 vůbec poprvé přijede do Prahy legenda francouzské scény Kavinsky. Večer Electric Paris plný futuristických neonů zahájí Breakbot + Irfane a vystoupí i klíčová osobnost francouzského housu Etienne de Crécy. Celá noc je koncipována jako pocta žánru a slibuje jeho nejsoučasnější i nejikoničtější podoby.
Tina
(Martina )
čtvrtek 11. 7. 2024 08:00
, Martina . 2024. Do Prahy přijedou Kavinsky či Yann Destal z Modjo. Vychytané.cz. [Online] 11. 7. 2024. [Citace: 14. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14445. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Do-Prahy-prijedou-Kavinsky-ci-Yann-Destal-z-Modjo
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.121s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.92.91.54
Serverový čas: neděle 14. července 2024 23:01