Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Beats for Love slaví 10. narozeniny

Přepište dějiny! Parafráze slavné hlášky komentátora Roberta Záruby je namístě. Beats for Love totiž slaví jubilejní 10. ročník a právě dnes, 3. července otevírá své brány.
Přidat na Facebook
První kulaté narozeniny budou velkolepé – s nejnašlapanějším programem v historii v čele s francouzskou superhvězdou Davidem Guettou, novou podobou některých scén, spuštěním bezhotovostního systému plateb i výraznými změnami v areálu.

Desátý ročník Beats for Love bude hodnotící, ale i vizionářský. „Díky festivalovému muzeu jsme fanouškům připravili unikátní pohled do historie. Ale zároveň se nechceme topit v nostalgii, takže se už díváme i na další roky,“ říká šéf festivalu Kamil Rudolf. Ono „dívání se“ do budoucnosti si lidé můžou sami prohlédnout v areálu. Ten je prostorově největší, co kdy byl. A navíc organizátoři přichystali novou podobu Zion stage určené stylům reggae a jungle i koncept čtvrtí – tzv. districtů. „Připravujeme jich vícero, ale letos fanouškům nabídneme pohled do molten districtu nedaleko D&B stage. Prostor bude věnovaný světlu a ohni,“ slibuje art director festivalu Tomáš Nezval. A Kamil Rudolf dodává: „Moc se těším, až návštěvníci uvidí nasvícené budovy vysokých pecí. Myslím, že to bude novinka i pro vystupující. Je to něco, co tu ještě opravdu nebylo…“

Přijede legendární hitmaker David Guetta

Zmínění účinkující během čtyř dnů a nocí přilákají do Dolních Vítkovic desetitisíce fanoušků. Stačí se podívat na seznam hvězd, které do Ostravy přijedou: Lost Frequencies, Chase & Status, Roger Sanchez, Eric Prydz a zřejmě nejslavnější DJ světa, Francouz David Guetta. „Získali jsme ho po osmi letech snažení. Přiveze opravdu speciální show, během níž zazní hity, které mají na internetu miliardy přehrání,“ tvrdí programový ředitel Beats for Love Jiří Ramík. Guetta dá sobotním setem 10. ročníku festivalu symbolickou tečku.

Ale nejsou to jenom headlineři, celý program je nabitý jako peněženka po výplatě. Celkem vystoupí přes 500 umělců všemožných žánrů elektronické taneční hudby.

A k programu hodnému jubilejních narozenin nabízí pořadatelé i druhý ročník konference Talking Beats. Ta je letos rozdělená do tří dnů, od čtvrtka do soboty. Nový je i prostor – velín koksovny. Loni totiž kavárna U6 vypadala jako kalhoty zpěváka Dalibora Jandy – praskala ve švech. „Loňský ohromný úspěch nás těší, ale zároveň zavazuje. Připravili jsme řadu zajímavých témat. Nabídneme pohled do zákulisí našeho festivalu, budeme mluvit o kombinaci práce

hudebníka a rodičovství a pokusíme se nabídnout i návod, jak se stát známým umělcem,“ láká fanoušky tvůrce Talking Beats Miroslav Ecker, známý taky pod pseudonymem DJ EKG.

Pozor – letos se v Ostravě platí cashless!

Kulatiny Beats for Love navíc doprovází nový merchandising, více odpočinkových zón pro návštěvníky, prostornější průchody mezi jednotlivými scénami a méně front u občerstvení. Ve spolupráci s generálním partnerem bankou ČSOB připravili pořadatelé poprvé v historii bezhotovostní systém cashless. Použitý bude při veškerých platbách v areálu i všech festivalových kempech. „Většina našich fanoušků si platit kartou, mobilem nebo hodinkami přála už v minulosti. A letos přišel čas cashless systém zavést. Zmizí fronty u bankomatů a věřím, že i delší čekání na jídlo a pití,“ doufá Kamil Rudolf.

Ti, kteří digitálně platit nechtějí, můžou využít předplacenou kartu, na kterou si „nabijí“ peníze hotově nebo jinou klasickou kartou. Veškeré podrobnosti najdou návštěvníci Beats for Love také ve festivalových novinách, které budou k dostání nejen u vstupu do areálu Dolních Vítkovic.

Dočtete se taky o dalším ročníku charitativního projektu Beats for Charity. Návštěvníci budou znovu pomáhat dětem z Moravskoslezského kraje, konkrétně devítileté Isabel z Petrovic u Karviné a sedmiměsíčnímu Dorianovi z Havířova. Cílem je překonat rekordní loňský ročník, během kterého fanoušci na dobročinné účely poslali 600 tisíc korun.

Poslední vstupenky – včetně těch VIP – seženete v předprodeji i na místě

Brány 10. ročníku největšího tuzemského festivalu a nejvýraznější akce elektronické taneční hudby ve střední Evropě se otevřou ve středu v 16 hodin. Zatímco pořadatelé varují před nákupem lístků „z druhé ruky“, v oficiálním předprodeji zbývají poslední vstupenky. K dispozici je posledních zhruba 5 % celofestivalových lístků, jednodenní vstupenky jsou stále v prodeji (a budou i na místě u pokladen).

A díky vytvoření další VIP zóny – a tím pádem i uvolnění jednodenních i čtyřdenních VIP vstupenek – si může ještě víc návštěvníků užít své nejlepší čtyři dny v roce. Podle odhadů by letos do areálu v Dolních Vítkovicích mělo v součtu dorazit víc než 160 tisíc lidí.

Vážení návštěvníci a fanoušci, užijte si velké narozeniny Beats for Love. V Ostravě se totiž na začátku července můžete dotknout festivalového nebe.
Tina
(Martina )
středa 3. 7. 2024 16:00
, Martina . 2024. Beats for Love slaví 10. narozeniny. Vychytané.cz. [Online] 3. 7. 2024. [Citace: 14. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14440. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Beats-for-Love-slavi-10.-narozeniny
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.122s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.92.91.54
Serverový čas: neděle 14. července 2024 20:57