Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Začíná 17. ročník oblíbeného Slováckého léta

iž tento pátek odstartuje v Uherském Hradišti 17. ročník sportovně-hudebního festivalu Slovácké léto.
Přidat na Facebook
Letos se organizátorům podařil mimořádný kousek a divákům nabídnou nejsilnější hudební program v celé historii oblíbené akce.

Legendární Olympic s předskokanem Žlutý pes zahájí Slovácké léto v pátek 28. června na Masarykově náměstí. Vůbec poprvé letos na Slovácké léto zamíří Vypsaná fiXa a slovenský rapper Majk Spirit. Vrátí se stálice Pokáč a Alkehol a podruhé do Uherského Hradiště zavítá Kapitán Demo. „Vždy jsme v minulosti střídali dvě velké slovenské hvězdy, jeden rok No Name a druhý rok Iné Kafe. Letos na Slováckém létě zahrají obě kapely,“ dodává hlavní organizátor festivalu Marek Pochylý. Zbývající dny pódium zaplní Argema, Reflexy a jako předskokani plejáda skvělých regionálních kapel.

Na Olympic organizátoři v letošním roce prodávají vstupenky, všechny ostatní koncerty budou přístupné tradičně zdarma. Je ale možné zakoupit si na kterýkoli koncert vstupy do VIP zóny. Všechny vstupenky jsou dostupné přes smsticket.

Cena Slováckého léta pro Petra Švancaru
V pondělí 1. července vystoupí na Slováckém létě bývalý profesionální fotbalista Petr Švancara se svou talk show Švanci studio a jeho hosté. Za celoživotní přínos sportu pak od organizátorů festivalu obdrží Cenu Slováckého léta. „Věřím, že mě lidi měli rádi za to, jak jsem fotbal hrál. Myslím si, že jsem sice nic extra nedokázal, a souhlasím s tím, že si ceny zaslouží mnohem lepší sportovci. Ale za cenu samozřejmě děkuju už teď!“ vzkazuje nepřehlédnutelná osobnost českého fotbalu.

V doprovodném programu kromě Petra Švancary nechybí pohádkové představení Slováckého divadla Anička a bylinkové kouzlo, oblíbený Folklorní večer, Taneční večer plný latinskoamerických rytmů nebo tradiční mongolský festival Nádam.

Benefiční večery a nábor do registru dárců dřeně
Stejně jako v loňském roce se Slovácké léto zapojí do pomoci potřebným. Letos uspořádá rovnou dva benefiční večery. V sobotu 29. června podpoří statečnou Sabinku, která bojuje s velmi vážným a vzácným onemocněním Syndrom arteria mesenterica superior, a které ohrožuje její život. Jedinou nadějí je velmi náročná a nákladná operace, která se provádí ve Španělsku. Partnerem benefičního večera je společnost Mesit. V pondělí 3. července proběhne benefiční večer pro manželku zesnulého Davida Kubičíka a jejich tří dětí. Partnerem benefičního večera je společnost Ray Service, kde David pracoval. Od soboty 29. června do soboty 6. července se taky bude možné na Slováckém létě zapsat do Českého národního registru dárců dřeně.

Generálním partnerem je opět Česká zbrojovka Uherský Brod
Stejně jako v minulém roce se pozice generálního partnera Slováckého léta ujala společnost Česká zbrojovka Uherský Brod. „Česká zbrojovka i v letošním roce pokračuje v podpoře Slováckého léta, kdy je opět jeho generálním partnerem. Tento sportovně-kulturní festival přitahuje stále větší pozornost návštěvníků. Díky Klubu Slováckého léta můžeme vlastní sportovní výkony porovnat na dálku s podobně zapálenými kolegy. Motivujeme tím své zaměstnance k větší pohybové aktivitě, čímž podporujeme jejich zdraví. Letošní ročník bude opět skvělý a všichni se na něj těšíme,“ řekl Jan Zajíc, generální ředitel a předseda správní rady společnosti Česká zbrojovka a.s.

Kromě kultury nabízí Slovácké léto i dvacítku sportovních turnajů pro profesionály i amatéry. Opět nechybí plážový volejbal a fotbal, Nordic Walking, Žhavé běhy na 5, 10 a 21 kilometrů, cyklistika pro děti i dospělé, pétanque nebo florbal, šifrovací hra, fitness a další.

Sedmnáctý ročník Slováckého léta proběhne v termínu 28. 6. – 7. 7. 2024. Vstupenky na zahajovací koncert Slováckého léta 2024 s legendárním Olympikem, vstupenky do VIP zóny a na doprovodný program i registrace na sporty jsou k dispozici na portále smsticket. Podrobné informace najdou zájemci na webu www.slovackeleto.cz
Tina
(Martina )
pondělí 24. 6. 2024 08:00
, Martina . 2024. Začíná 17. ročník oblíbeného Slováckého léta. Vychytané.cz. [Online] 24. 6. 2024. [Citace: 14. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14437. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zacina-17.-rocnik-oblibeneho-Slovackeho-leta
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.92.91.54
Serverový čas: neděle 14. července 2024 22:03