Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Sarah Kinsley poprvé v Praze

Prorazila pár let nazpět díky EP The King – křehká, osobní a svobodomyslná popová nahrávka nezapřela vliv Lorde. Americká hudebnice Sarah Kinsley vzdoruje nejen žánrům, ale i času – její éterické písničky jako by vznikaly mimo náš svět.
Přidat na Facebook
„Mám moc ráda komorní koncerty,“ říká Sarah s tím, že právě tak se nejlépe napojí na publikum. Od setkání v Café V lese, kde představí mimo jiné album Escaper, nečekáme nic jiného.

Ve zmíněném pražském klubu se Sarah Kinsley zahraje 23. listopadu 2024. Večer zahájí švédská hudebnice Linn Koch-Emmery.

Narodila se v Kalifornii, vyrůstala ale na východním pobřeží v Connecticutu, kde se taky věnovala hře na klasické nástroje, ale i coverům těch nejpopulárnějších songů třeba od Justina Biebera. Když během studií na Columbia University zjistila, jak malý je poměr žen – producentek, ponořila se ještě hlouběji do autorské tvorby i navigace hudebním průmyslem.

Hudebnice, zpěvačka, textařka a producentka Sarah Kinsley má hudbu v krvi a hluboko pod kůží – na piáno začala hrát, když jí byly čtyři, později přidávala další nástroje. A díky jejich mistrnému ovládnutí získala její autorská hudba mimořádně silný základ. Její písně o sebeobjevování a výzvách spojených s dospíváním srovnával magazín NME s introvertním alternativním popem Maggie Rogers anebo právě Lorde. Do Prahy teď Sarah Kinsley přijede na dosavadním vrcholu – s dlouhohrajícím debutem, na kterém pracoval i producent John Congleton (Angel Olsen, St. Vincent).Tina
(Martina )
pátek 28. 6. 2024 08:00
, Martina . 2024. Sarah Kinsley poprvé v Praze. Vychytané.cz. [Online] 28. 6. 2024. [Citace: 14. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14434. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sarah-Kinsley-poprve-v-Praze
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.92.91.54
Serverový čas: neděle 14. července 2024 21:28