Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

PET SHOP BOYS podstoupili smělý boj s Taylor Swift

Skupina PET SHOP BOYS vydala novou desku Nonetheless. Měřeno hitparádovým umístěním na domácí půdě je patnácté studiové album britské dvojice její nejúspěšnější nahrávkou od roku 1993. Legendární synth-popové duo dosáhlo s Nonetheless na druhou příčku ostrovního žebříčku. Do poslední chvíle přitom svádělo vyrovnaný duel s populární Taylor Swift a její novinkou The Tortured Poets Department.
Přidat na Facebook
Veteránům taneční hudby pomohl k nečekanému úspěchu souboj fanoušků na sociálních sítích vyprovokovaný výrokem zpěváka Pet Shop Boys pro Guardian Live. Neil Tennant v pořadu An Evening With Pet Shop Boys poznamenal, že pokud jde o umělce s úrovní úspěchu, jakého dosahuje Taylor Swift, zaostává její hudba za očekáváním. Dále prohlásil, že její diskografie nemůže obstát ve srovnání s diskografiemi popových hvězd, jak je třeba Michael Jackson. Na sociálních sítích se vzápětí rozhořela slovní přestřelka mezi příznivci Taylor Swift známými jako Swifties, kteří patří k nejoddanějším a nejagilnějším mezi hudebními fanoušky, a podporovateli Pet Shop Boys. Vzešel z toho zajímavý generační střet a napínavý souboj Davida s Goliášem o první místo britského albového žebříčku.

Zvítězit se Pet Shop Boys sice nepodařilo, přesto zaznamenali jedinečný úspěch. Od vydání slavného alba Very, které v roce 1993 v Anglii triumfovalo, se jejich deska v britské hitparádě nikdy nevyšplhala tak vysoko. Druhé místo Nonetheless, které se stalo devatenáctou deskou dvojice v Top 10, je navíc podpořeno prvenstvím v počtu prodaných vinylů.

Připomeňme, že Neil Tennant a Chris Lowe se s Nonetheless vrátili k vydavatelství Parlophone, kde v polovině osmdesátých let začínali. Kolekci deseti písní, kterou na vybraných fyzických nosičích doplňují čtyři bonusové skladby v podobě předělávek starších hitů Heart, Being Boring, Always On My Mind a It's A Sin, produkoval James Ford ze Simian Mobile Disco. Ford v minulosti spolupracoval třeba s Depeche Mode, Arctic Monkeys nebo Blur...

Pet Shop Boys přijedou album Nonetheless představit do Prahy, první prázdninový den vystoupí v O2 Universum...

Nonetheless na YouTube: https://www.youtube.com/playlist?list=PLxFN5K79aSHBuroTHk-ae3hGBlZ5PYY94
Tina
(Martina )
pátek 17. 5. 2024 08:00
, Martina . 2024. PET SHOP BOYS podstoupili smělý boj s Taylor Swift. Vychytané.cz. [Online] 17. 5. 2024. [Citace: 15. 6. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14407. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/PET-SHOP-BOYS-podstoupili-smely-boj-s-Taylor-Swift
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 100.28.227.63
Serverový čas: sobota 15. června 2024 10:11