Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Loreen v Praze ukáže, jak zažít na tanečním parketu osvícení

Její song Euphoria stále vládne parketům na celém světě, podobně jako sama švédská zpěvačka Loreen ovládla jako jediná žena v historii hned dvakrát Eurovision Song Contest. Je to jen rok, co se tak stalo díky songu Tattoo podruhé. Teď její mimořádný hlas, který dokáže v jednu chvíli burcovat, aby nás o chvíli později rozplakal, zazní i v Praze.
Přidat na Facebook
V klubu Roxy se Loreen představí 27. února 2025.

Že ji baví hudba, která je schopná navodit pocity transu, přiznávala od začátku: „Inspirují mě Björk, některé věci od Enyi a hlavně Lisa Gerrard.“ Narodila se ve Stockholmu marockým imigrantům a o svém pěveckém talentu dala poprvé vědět, když se ve dvaceti zúčastnila talentové soutěže Idol (a skončila čtvrtá). Pak několik let působila ve švédské televizi – ať už před kamerou anebo v roli produkční. Od své výhry v Eurovizi 2012 už záři reflektorů nikdy neopustila, v rodném Švédsku ji znají doslova všichni.

Aktuálně spolupracuje se jmény jako Billen Ted (Raye, Zara Larsson, Armin van Buuren) a Zhone (Troye Sivan, Paris Hilton, Kim Petras), nikdy ale neopomene zmínit, jak důležité jsou pro ni marocké kořeny. Poté, co se v roce 2017 vyoutovala jako bisexuálka, je pravidelnou součástí hudebních lineupů pride eventů po celé Evropě. „Chci prostě najít lásku,“ říká, když se někdo ptá na její sexualitu. Vnitřní vášeň její hudby se ale neomezuje na jakékoliv hranice a potvrzuje, že i pozlátko Eurovize dokáže odrážet opravdu emocionální příběhy.
Tina
(Martina )
pondělí 13. 5. 2024 08:00
, Martina . 2024. Loreen v Praze ukáže, jak zažít na tanečním parketu osvícení. Vychytané.cz. [Online] 13. 5. 2024. [Citace: 15. 6. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14403. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Loreen-v-Praze-ukaze,-jak-zazit-na-tanecnim-parketu-osviceni
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.128s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 100.28.227.63
Serverový čas: sobota 15. června 2024 10:06