Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

TŘI SESTRY 37 LET OPEN AIR

ČR - Dlouho očekávaný bujarý večírek skupiny Tři sestry je konečně tady!
Přidat na Facebook
Ve dnech 20. – 21. května 2022 proběhne k oslavě 37 narozenin souboru oslavný koncert v novém prostorném a slunném areálu na pražském Smíchově. Ano, řeč je o PRAHA ERPET - SMÍCHOV!

„Erpet Smíchov je skvělé místo uprostřed Prahy s jedinečným výhledem na bájný Vyšehrad. Čili ideální místo pro takto velkolepou a významnou událost, jakou zajisté narozeniny souboru Tři sestry jsou. Fotbalové hřiště u Erpetu na pražském Smíchově je kompletně travnaté, obklopené zelení, u vody s výbornou dopravní dostupností. Samozřejmě vás čeká i kompletní servis: dětský koutek, oddychová zóna,aktivní zóna, stánky s merchem kapel, pivní bary a bohaté občerstvení, který znáte z našich předchozích výročních koncertů.“ říká Pavel „Mafuna“ Martinek, manager souboru.

Tři sestry si svojí narozeninovou oslavu v novém luxusním místě hodlají řádně užít, a tak si pozvali hosty až z daleké Anglie. Jejich pozvání přijala kapela THE VARUKERS. Kapela patří mezi hudební legendy punkového světa. „Jsme potěšeni, že přijali naše pozvání a těšíme se na pořádnou dávku punkové hudby“, dodává Pavel „Mafuna“ Martinek.

Mezi gratulanty z rodné vísky se představí kapely : E!E, SPS, PLEXIS, DOCTOR P.P., MZH, APPLE JUICE, PIRATES OD THE PUBS a přespolní INEKAFE!

Zdroj: KRAKONOŠOVO s.r.o.

Tina
(Martina )
pondělí 16. 5. 2022 08:00
, Martina . 2022. TŘI SESTRY 37 LET OPEN AIR . Vychytané.cz. [Online] 16. 5. 2022. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=14036. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/TŘI-SESTRY-37-LET-OPEN-AIR-
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.08s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.147.7
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 11:14