Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Soutěž Dáma roku - finále se blíží a i Vy můžete určit svou Dámu roku

V první řadě položíme otázky Vám. Co je podle Vás Dáma?
Přidat na Facebook
Žena, která zná perfektně etiketu?
Žena, která mluví výhradně spisovně?
Žena, která se umí dokonale ovládat a nevypadne z role?
Žena, která je hrdá, která i v největší finanční nouzi dokáže vypadat úchvatně?
Žena, která se umí elegantně obléknut, je čerstvě učesána kadeřníkem a profesionálně decentně nalíčena vizážistou, na vysokých jehlových podpatcích?

Co je podle Nás Dáma? Respektive, co pod tímto slovíčkem hledáme?
Ženu, která má nadhled a sebevědomí, určité charisma. Může být klidná i temperamentní, může být distingovaná i razantní, může být nalíčená výrazně nebo naopak přírodně a má vybraný slovník. Hledáme cosi nepolapitelného, jednoduše KOUZLO OSOBNOSTI! Ženu, v jejíž společnosti je velmi příjemné pobývat a zároveň cítíte, že v této společnosti být chcete. Dáma ze sebe nikdy nemá potřebu dělat někoho lepšího, než je, ba spíše naopak!

Dáma = žena, která je seriózní, přirozená, spolehlivá, upřímná, která pomáhá a neubližuje, nepodráží, neintrikuje, nevykukuje z davu. My hledáme ženu, která se dámou na základě spolupráce s námi stane! Nehledáme modelku na pózování či přehlídku, nehledáme foto-modelku před fotoaparát ani nehledáme moderátorku před kameru.Nehledáme sobeckou ženu, která upřednostňuje svoje zájmy před ostatními. My chceme, aby Naše finalistky ukázaly své já, sami sebe, projevily svoji osobitost, tu krásu, která je schovaná uvnitř.

Oslovení „dáma“, je privilegium, NE samozřejmost! DÁMOU v pravém slova smyslu SE TEPRVE STANE jedna z Našich finalistek!
Také jsme pro soutěž vymysleli jednu, řekněme zvláštní disciplínu: Co by si podle Vás oblékla pravá dáma? Róbu, plesové šaty, jednoduché koktejlky... Necháváme tuto odpověď na finalistkách.

Pro tuto akci jsme zvolily několik druhů vstupenek. Nabízíme základní vstupné za 290,-Kč, rozšířená vstupenka s možností usazení za 390,-Kč a VIP vstupenka s možností výběru drinku na místě za 490,-Kč.
Finálový večer soutěže Dáma roku 2019 proběhne dne 28.2.2019 v klubu Theatro, Křižíkova 10, Praha 8 –Karlín.

Velikou ctí nám je představit zatím střípky poroty, která se skládá z herecké legendy Marie Drahoukoupilové, první dámy českého modelingu Milady Karasové. Do poroty také zasedne zpěvačka Zuzana Stirská, herečka a moderátorka Lucy Junk, scénárista a dramaturg Miroslav Oupic a nedílnou součástí bude návrhářka Jiřina Tauchmanová či herečka a ředitelka Divadla Radka Brzobohatého Romana Goščíková. Celým večerem bude provázet moderátor Miroslav Šimůnek.
Finále je sice za dveřmi, ale i Vy si zatím můžete zvolit svojí Dámu roku ALL TV a to na webových stránkách https://www.alltv.cz/cz/soutez/damaroku

Tak co, kteráje Vaše favoritka?

Autor článku: ALL Television -StockholmDream Production, s.r.o.
Foto: image-club.cz
Tina
(Martina )
čtvrtek 7. 2. 2019 11:30
, Martina . 2019. Soutěž Dáma roku - finále se blíží a i Vy můžete určit svou Dámu roku . Vychytané.cz. [Online] 7. 2. 2019. [Citace: 8. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=12792. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Soutez-Dama-roku---finale-se-blizi-a-i-Vy-muzete-urcit-svou-Damu-roku-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.180.174
Serverový čas: pátek 8. prosince 2023 18:04